Oficjalna strona GKS Górno - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • Ostatni mecz: Ester Wojciechowice 0:5 GKS Górno | Następny mecz: GKS Górno - Strażak Bidziny (16 września - niedziela, godz. 16:30)

• autor: Daniel Baranowski, 2016-10-18 17:45

Po zaciętym spotkaniu przegrywamy z Basztą Rytwiany i komplikujemy swoją sytuację.

Spotkanie zapowiadało się bardzo interesująco, gdyż zmierzyły się drużyny ze ścisłej czołówki. Czwarty GKS Górno podejmował trzecią Basztę Rytwiany.

Początek spotkania należał do nas i co jakiś czas stwarzaliśmy zagrożenie pod bramką rywali. Przyniosło to efekt w 27 minucie, kiedy to do własnej siatki trafił obrońca rywali - Maciej Zaliński. Później było już tylko gorzej. Goście doszli do głosu i najpierw w 61 minucie wyrównali za sprawą Kamila Witka, a ten sam zawodnik na trzy minuty przed końcem meczu zdobył bramkę na wagę trzech punktów dla zespołu z Rytwian.

Tym samym nasi rywale umocnili się na trzeciej pozycji i odskoczyli nam na 9 punktów, zaś my zostaliśmy zepchnięci przez Zorzę-Tempo Pacanów na piątą lokatę. Do liderującego Świtu Ćmielów tracimy już 12 oczek.

Kolejne spotkanie rozegramy w Obrazowie z miejscowym GKS. Mecz odbędzie się w najbliższą niedzielę o godzinie 11:00.

GKS Górno 1:2 Baszta Rytwiany
Bramki: Maciej Zaliński 27 (sam.) - Kamil Witek 61, 87.

Składy:

GKS: Daniel Kuzka - Rafał Matuszewski (52' Hubert Matysek), Arkadiusz Krzysiek, Łukasz Morawski, Sebastian Iwan - Patryk Jaworski (60' Wojciech Poniewierski), Adrian Wypych, Krystian Zieliński (60' Piotr Wąś), Jacek Filipczak, Adrian Krawczyk - Karol Zielonka.

Baszta: Dawid Rosiek - Dariusz Maj, Tomasz Kuraś, Mateusz Wicik, Mateusz Zdziuch, Piotr Sojda (52' Kamil Witek), Wojciech Misiak, Dariusz Gardyński, Wojciech Pentek (88' Michał Sojka), Maciej Zaliński, Grzegorz Chyliński (70' Artur Bochenek).

Żółte Kartki: Arkadiusz Krzysiek, Karol Zielonka (GKS) oraz Kamil Witek, Grzegorz Chyliński (Baszta).