Oficjalna strona GKS Górno - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • Ostatni mecz: Ester Wojciechowice 0:5 GKS Górno | Następny mecz: GKS Górno - Strażak Bidziny (16 września - niedziela, godz. 16:30)

• autor: Daniel Baranowski, 2016-08-22 23:31

Po obiecującym początku sezonu nadeszła kolejna klęska. Tym razem dostaliśmy lekcję futbolu w Ćmielowie.

Spotkanie rozpoczęło się podobnie jak to w Bukowie. Już w 10. minucie gospodarze wyszli na prowadzenie za sprawą Arkadiusza Michałowskiego. GKS nie zdążył jeszcze się otrząsnąć po pierwszym ciosie, a już Świt zadał drugi. W 12. minucie na 2:0 podwyższył Tomasz Stawiarski. W 63. minucie gospodarze wyprowadzili jeszcze jeden zabójczy cios, kiedy to do siatki trafił Przemysław Romanowski ustalając wynik na 3:0. W końcówce spotkania rzut karny zmarnował jeszcze Piotr Wąś, który trafił w poprzeczkę.

Świt Ćmielów 3:0 GKS Górno
Bramki: Arkadiusz Michałowski 10, Tomasz Stawiarski 12, Przemysław Romanowski 63

Składy:
Świt: Zbigniew Kruzel - Piotr Cichocki, Rafał Molęda, Patryk Sarna, Rafał Relikowski (63' Marcin Stępień), Przemysław Romanowski - Piotr Kiljański (75' Mateusz Mularski), Arkadiusz Michałowski, Andrzej Mularski (66' Dawid Rożniata), Łukasz Kotwa (46' Adam Gajewski), Tomasz Stawiarski.

GKS Górno: Piotr Sańpruch - Hubert Matysek (80' Jakub Raczyński), Ryszard Kaleta, Łukasz Morawski, Krystian Zieliński (70' Mateusz Kaczmarczyk), Adrian Wypych, Daniel Kobus (60' Wojciech Poniewierski), Jacek Filipczak (46' Bartłomiej Bernacki), Piotr Wąś, Sebastian Iwan, Patryk Jaworski.