Oficjalna strona GKS Górno - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • Ostatni mecz: Ester Wojciechowice 0:5 GKS Górno | Następny mecz: GKS Górno - Strażak Bidziny (16 września - niedziela, godz. 16:30)

• autor: BaranCK, 2016-08-18 12:59

W pierwszej rundzie Okręgowego Pucharu Polski wysoko polegliśmy Bucovii Bukowa.

Na spotkanie wybraliśmy się w mocno rezerwowym oraz odmłodzonym składzie. Średnia wieku naszej kadry wynosiła raptem 20,5 lat. Bardzo szybko brak doświadczenia wykorzystali gracze Bucovii, którzy już w czwartej minucie za sprawą Jakuba Bąka wykorzystali błąd obrońców GKS. Ta sama sytuacja powtórzyła się również 10 minut później, kiedy do siatki trafił Łukasz Bąk. Ten sam zawodnik zdobył jeszcze dwa kolejne gole w 44 i 64 minucie. Wynik spotkania ustalił w 73. Radosław Tatar. Wynik 5:0 nie do końca odzwierciedla to co działo się na boisku. Nasza drużyna nie odstawała znacząco od graczy Bucovii, a tak wysoki wynik 'zawdzięczamy' jedynie eksperymentalnemu zestawieniu obrony, która wystąpiła w takim składzie po raz pierwszy.

Kończymy przygodę z pucharem w fatalnym stylu.

Bucovia Bukowa 5:0 GKS Górno
Bramki: J. Bąk 4, Ł. Bąk 14, 44, 64, Radosław Tatar 73

Składy:
Bucovia: Dominik Mierzwa (75 Marcin Kozłowski) - Radosław Bała, Konrad Hajduk, Michał Jamrozik, Jakub Bąk, Daniel Kuterasiński, Piotr Saladra, Radosław Tatar, Maksymilian Toporek, Paweł Bąk, Łukasz Bąk.

GKS Górno: Piotr Sańpruch - Mateusz Kaczmarczyk (83 Hubert Rogula), Adrian Krawczyk (80 Tomasz Syska), Piotr Kowalik, Emil Zieliński - Hubert Matysek, Adrian Wypych, Daniel Kobus, Bartłomiej Bernacki (55 Patryk Jaworski) -Krystian Zieliński, Jakub Raczyński (69 Daniel Baranowski).