Oficjalna strona GKS Górno - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • Ostatni mecz: Ester Wojciechowice 0:5 GKS Górno | Następny mecz: GKS Górno - Strażak Bidziny (16 września - niedziela, godz. 16:30)

• autor: BaranCK, 2016-08-14 21:49

W pierwszej kolejce nowego sezonu nasza drużyna pewnie pokonała UKS Baćkowice 2:0.

Przed meczem uczciliśmy minutą ciszy pamięć naszego zawodnika - Jacka Sajeckiego, który jeszcze kilka miesięcy temu reprezentował barwy naszego klubu, a dziś już go z nami nie ma... Spoczywaj w pokoju. Nie zapomnimy.

Od samego początku dominacja GKS nie podlegała dyskusji, co bardzo szybko zostało udokumentowane bramką, którą po zagraniu Patryka Jaworskiego zdobył Adrian Wypych. W 33. minucie do siatki trafił właśnie Jaworski, a asystę zaliczył tym razem Wypych. Do końca spotkania wynik nie uległ zmianie, choć okazji do tego nie brakowało.

GKS Górno 2:0 UKS Baćkowice
Bramki: Adrian Wypych 10, Patryk Jaworski 33

Skład: Piotr Sańpruch - Michał Raczyński (46' Łukasz Morawski), Arkadiusz Krzysiek, Ryszard Kaleta, Sebastian Iwan - Jacek Filipczak (60' Bartłomiej Bernacki), Daniel Kobus, Adrian Wypych, Piotr Wąś (68' Wojciech Poniewierski), Patryk Jaworski - Karol Zielonka (60' Jakub Raczyński).