Oficjalna strona GKS Górno - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • Ostatni mecz: Ester Wojciechowice 0:5 GKS Górno | Następny mecz: GKS Górno - Strażak Bidziny (16 września - niedziela, godz. 16:30)

• autor: BaranCK, 2016-07-29 13:32

W drugim meczu kontrolnym przed sezonem 2016/17 odnosimy drugie zwycięstwo!

Pierwsza połowa spotkania była bardzo wyrównana, lecz pomimo tego to goście schodzili na przerwę prowadząc. W ostatniej akcji pierwszej połowy gola zdobył Albert Arabasz. Po przerwie nasz zespół wziął się za odrabianie strat. Najpierw do siatki trafił Daniel Baranowski, a później zawodnik testowany, który dobił strzał z rzutu wolnego w wykonaniu Jacka Filipczaka. W 68. minucie dośrodkowanie Wojciecha Poniewierskiego mądrze przepuścił Krystian Zieliński, dzięki czemu piłka dotarła do Jacka Filipczaka, który precyzyjnym strzałem pokonał bramkarza gości. Na dziesięć minut przed końcem meczu goście zdobyli gola kontaktowego, a jego autorem był Damian Zbróg. W samej końcówce po podaniu Krystiana Zielińskiego wynik ustalił zawodnik testowany, który zdobył swojego drugiego gola w tym meczu.

GKS Górno 4:2 KS Smyków
Bramki: Daniel Baranowski 49, Jacek Filipczak 68, zawodnik testowany 53, 88 - Albert Arabasz 45, Damian Zbróg 80.

Składy:
GKS I połowa: Kuzka - Kaczmarczyk, Morawski, Kaleta, E. Zieliński - Jaworski, Wypych, Kobus, Wąś, Stachura - J. Raczyński.
GKS II połowa: Morawski - Matysek, Wypych, Matuszewski, Iwan - Filipczak, Krawczyk, zawodnik testowany, Poniewierski - Baranowski (70' D. Haba) , K. Zieliński.

Smyków I połowa: Paluch - D. Dulewicz, Wołczyk, Mirosławski, Bednarczyk - Arabasz, D. Zbróg, Miśtal, A. Dulewicz, K. Dulewicz - Tomaszewski.
Smyków II połowa: Janus - Owczarek, Wołczyk, D. Dulewicz, Bednarczyk - D. Zbróg, D. Kołodziejczyk, W. Zbróg, S. Janus, Misztal - Górecki.